back

Навчати бізнесу варто зі школи – стартує освітній онлайн-курс «Підприємництво для школярів»

05-02-2021 | 16:23

Розвинути школярам бізнес-мислення та вмотивувати стати підприємцем допоможе освітній курс «Підприємництво для школярів». Він розроблений Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Курс складається із 36 серій, розділених на 6 модулів. Перший модуль серіалу, який називається «Ідея», вже доступний на платформі «Дія. Цифрова освіта».

Школярі мають змогу дізнатися як згенерувати і зафіксувати бізнес-ідею, створити цінність для клієнта та скласти бізнес-план своєї ідеї за 30 хвилин.

Програма курсу послідовно розбирає технологію створення власної справи. Зокрема, ознайомившись з інформацією можна отримати відповіді на такі запитання:

  • як генерувати свої бізнес-ідеї та перевіряти їх конкурентоспроможність на ринку?
  • як зробити так, щоб про ваш продукт дізналися?
  • як знайти перших клієнтів?

Довідка. «Дія.Цифрова освіта» - перший в Україні масштабний проєкт, пов’язаний з цифровою грамотністю українців, завдяки якому кожен може безкоштовно навчатись у форматі освітніх серіалів. На платформі опубліковано вже понад 45 освітніх серіалів - від штучного інтелекту до сплати комуналки онлайн. Їх переглянули вже понад 500 тисяч українців.