back

Всеукраїнський форум «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» розпочнеться в понеділок 8 лютого

|

8-10 лютого триватиме Всеукраїнський форум «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді». Триденна подія стане майданчиком для діалогу про пандемію та її подолання.

На форумі обговорюватимуть плани Уряду на 2021 рік щодо подолання пандемії: заходи з відновлення економіки, допомоги вразливим верствам населення, адаптації освіти, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями.

Всеукраїнський Форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» відкриє Президент України Володимир Зеленський. Президент розповість про стратегічне бачення планів влади щодо подолання пандемії у 2021 році.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Tedros Adhanom Ghebreyesus розкаже про те, які уроки виніс світ із боротьби із COVID-19, висвітлить порядок денний боротьби із пандемією, а також відповість на питання, чи можемо ми планувати світ після COVID?

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн розповість про роль ЄС у боротьбі із пандемією, як Європа планує подолати коронавірус, яким чином відбудеться нарощування глобальної резистентності в сферах здоров’я, економіки та безпеки.

Друга сесія Всеукраїнського Форуму буде присвячена темі міжнародної боротьби з пандемією коронавірусу. В обговоренні візьмуть участь:
● Ольга Стефанішина, Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України;
● Дмитро Кулеба, Міністр закордонних справ України;
● Матті Маасікас, посол ЄС, Голова Представництва ЄС в Україні;
● Крістіна Квін, тимчасова повірена у справах США в Україні;
● Едвард Лукас, журналіст, старший віцепрезидент Центру аналізу європейської політики (онлайн-трансляція).

На третій сесії Всеукраїнського Форуму обговорюватиметься питання вакцинації. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов обґрунтує думку, чому вакцинація є квитком до нормального життя країни.
Окрема зустріч присвячена пошуку відповіді на запитання «Як збільшити довіру до вакцинації?». Свої думки з цього приводу висловлять:
● Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України;
● Арунас Дулкіс, Міністр охорони здоров’я Литви (онлайн-трансляція);
● Ярно Хабіхт, представник Всесвітньої організації охорони здоров’я та Голова Представництва ВООЗ в Україні;
● Лотта Сільвандер, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні;
● Михайло Радуцький, Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Всеукраїнський Форум організований Офісом Президента України спільно з Офісом Віцепрем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки партнерів UNISEF, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та ВООЗ (WHO).

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Якщо у вас виникають запитання до учасників форуму, будь ласка, заповніть форму на сайті ukraine30.com/covid або напишіть у Viber: 050 2021 0 30, Телеграм @Ukraine30Forum чи у Фейсбуці.

Трансляція розпочнеться в понеділок 8 лютого  о 10:00: http://ukraine30.com/covid