back

Анна Коваленко: Контроль за інформаційною безпекою Чернігівської області буде посилено

03-02-2021 | 10:35

Учора, 2 лютого, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до громадянина України Тараса Козака, який є кінцевим бенефіціаром / власником ряду телевізійних каналів. Рішення щодо обмежувальних заходів викликане інформаційною політикою цих мовників та можливих загроз для національної безпеки з їх боку. Виконуючи зазначене рішення РНБО та відповідний Указ Президента національні провайдери вже припинили трансляцію ряду телевізійних каналів.

- У зв’язку з можливим негативним резонансом з боку певних політичних сил, хочу відповідально заявити. Забезпечення інформаційної безпеки Чернігівської області, яка є прикордонню з державою агресором є одним з пріоритетів моєї діяльності на посаді керівника ОДА. Я докладу максимум зусиль для недопущення будь-яких проявів інформаційної агресії щодо області та держави Україна. Санкції проти ряду телеканалів — це не про свободу слова. Її ніхто у нашій державі жодним чином не обмежує. Це про збереження національних інтересів та забезпечення інформаційної безпеки у період війни, - заявила Анна Коваленко.