back

В області готуються до відзначення Дня Соборності та Свободи України

11-01-2013 | 17:20

11 січня в.о заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області Дня Соборності та Свободи України, який відповідно до Указу Президента України відзначається 22 січня. У заході взяли участь начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представник Українського інституту національної пам’яті.

Відкриваючи нараду, Юрій Музика наголосив на необхідності проведення святкувань на належному рівні. Головними завданнями під час підготовки та проведення відповідних заходів, на його думку, мають стати: сприяння єдності українського суспільства, громадян різних національностей навколо ідеї зміцнення державності.

Учасники засідання обговорили та узгодили план заходів, які проходитимуть в області з нагоди свята.

Як зазначалося, на Чернігівщині відбудеться комплекс заходів культурно-мистецького та просвітницького характеру. Так, 22 січня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, відбудуться урочистості та святковий концерт. Також планується традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’ятного знаку «Борцям за волю і Незалежність України». Офіційна делегація області візьме участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України у м.Києві.

Цього ж дня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде представлено виставку літератури, присвячену історії та діяльності Української народної республіки та Західно-Української Народної Республіки та пройде тематична зустріч з нагоди свята.

Окрім цього, у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області планується проведення виховних годин, годин спілкування, тематичних уроків, конкурсів малюнків, лекцій, засідань «за круглим столом», історичних читань.

У музейних та бібліотечних установах області експонуватимуться тематичні виставки інформаційно-довідникової літератури, бібліотечних матеріалів, проходитимуть тематичні екскурсії, книжкові виставки тощо.


Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації