Арсен Бочок, Христина Дмитренко та Дарина Чалик - кращі у спринті чемпіонату України з біатлону серед юніорів та юніорок

01-02-2021 | 10:59

З 28 січня по 3 лютого на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» відбувається чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.

29 січня за результатами першої спринтерської гонки серед юніорів перемогу здобув Арсен Бочок.

19-річний біатлоніст - єдиний серед хлопців, хто чисто пройшов обидва вогневих рубежі. Він на 22 секунди обійшов найближчого переслідувача - Євгена Івченка, у котрого один промах.

У дівчат перше місце посіла Христина Дмитренко - у неї чиста стрільба та 44 секунди відриву від найближчої переслідувачки. Дарина Чалик, котра посіла друге місце, також жодного разу не схибила, але на дистанції була повільніша, ніж чемпіонка.

30 січня Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок продовжився гонками з масового старту.