back

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко привітала депутатів обласної ради з початком конструктивної роботи

|

У вівторок, 26 січня, розпочалося друге засідання сесії обласної ради. До участі зареєструвалися 38 депутатів обласної ради.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко привітала депутатів з тим, що вони нарешті досягли взаєморозуміння та розпочали спільну роботу.

— Я вітаю завершення процесу формування стійкої коаліції в облраді. Президент, уряд, всі мешканці Чернігівщини чекають плідної роботи обласної ради. Насамперед, чекаємо прийняття програм розвитку області і обласного бюджету.

Хочу заявити, що в мене є лише один інтерес на посаді голови обласної адміністрації: підвищення рівня життя в області, яка зараз за рівнем середньої зарплати в третьому десятку, на 21 місці серед 25 регіонів. Сподіваюсь, ви займатиметеся саме цим, а не політичними чварами, — сказала Анна Коваленко.

Також голова облдержадміністрації підкреслила, що поважає кожного депутата облради незалежно від партійності.

— Двері обласної державної адміністрації і мого кабінету завжди відкриті для обговорення гострих проблем та їх вирішення. Пропоную завершити період нікому не потрібного протистояння, — сказала голова Чернігівської ОДА.

Анна Коваленко висловила сподівання, що представники більшості в облраді проявляють повагу до депутатів, які не увійшли в коаліцію, і рішення прийматимуться демократично й прозоро.

Також вона наголосила, що на політичні чвари часу немає. Потрібно надолужити втрачений місяць і працювати задля добробуту жителів області.

Анна Коваленко переконана, що з головою обласної ради, з міським головою Чернігова буде налагоджено плідну співпрацю. Усі це побачать вже найближчим часом.

— Компроміс неможливий лише в питаннях боротьби з корупцією. Підкилимного дерибану бюджету не буде, — наголосила голова ОДА.

Вона побажала депутатам плідної ефективної роботи і підкреслила, що поважає облраду, і, як і вся Чернігівщина, чекає відповідальної роботи.