back

Відпрацьовано чіткий алгоритм дій з переходу до нової структури облдержадміністрації

09-01-2013 | 18:35

9 січня в облдержадміністрації відбувся семінар-навчання для керівників структурних підрозділів облдержадміністрації з питань реалізації розпоряджень голови облдержадміністрації від 26.12.2012 №496 „Про структуру облдержадміністрації” та від 27.12.2012 №509 „Про заходи щодо оптимізації структури облдержадміністрації”, яке провів заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець. У заході також взяли участь керівники кадрових служб, начальники відділів апарату ОДА, начальник реєстраційної палати Чернігівської міської ради – державний реєстратор Галина Рязанцева, директор державного архіву області Раїса Воробей.

Відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації від 26.12.2012 №496 „Про структуру облдержадміністрації” та від 27.12.2012 №509 „Про заходи щодо оптимізації структури облдержадміністрації” з 1 січня 2013 року в облдержадміністрації відбувається удосконалення структури ОДА. Так, окремі структурні підрозділи облдержадміністрації перейменовано в департаменти, окремі – ліквідовано, інші потребують зміни Положення та штатного розпису.

Під час семінару начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Наталія Мужикова поінформувала присутніх про особливості припинення та порядок перейменування юридичних осіб, акцентувавши увагу на Типовому положенні про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації.

Про порядок державної реєстрації перейменування та припинення юридичних осіб повідомила державний реєстратор Галина Рязанцева.

Директор державного архіву області Раїса Воробей детально розповіла керівникам структурних підрозділів ОДА про порядок підготовки документів для передачі їх на зберігання архівній установі.

Підбиваючи підсумки семінару, Микола Стрілець наголосив на необхідності дотримання термінів реалізації напрацьованого алгоритму дій з переходу до нової структури облдержадміністрації.Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації