back

Святкове диво для дітей

09-01-2013 | 13:24

9 січня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь в обласному святі Новорічної ялинки, яке пройшло в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка. На свято було запрошено 650 дітей з усієї області, серед яких діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти працівників правоохоронних органів та військовослужбовців, постраждалих та загиблих під час виконання службових обов’язків; діти з багатодітних, прийомних та малозабезпечених сімей та які постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для учасників святкування організаторами підготовлено різноманітні розваги та конкурси біля ялинки. Також діти отримали солодощі та новорічні подарунки, переглянули святкову виставу.

Керівник області привітав запрошених з новорічними та різдвяними святами, побажав, щоб 2013 рік став роком втілення в життя найкращих задумів і починань, мрій і сподівань.

«Згідно з Указом Президента України Віктора Януковича 2013 рік оголошено роком дитячої творчості. Це дає нові можливості щодо створення в нашій країні сприятливих умов для духовного, інтелектуального, фізичного розвитку українських дітей. Ми, дорослі, зробимо все для того, що усі ваші мрії здійснилися», - зауважив Володимир Хоменко.