back

Чернігівщина готується вшанувати пам’ять жертв Корюківської трагедії

09-01-2013 | 12:21

У цьому році на державному рівні відзначатиметься 70-та річниця трагедії, жертвами якої стали 7000 мирних корюківчан, знищених карателями.

Проаналізувати стан виконання Указу Президента України від 22 вересня 2011 року №925 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії» та обговорити проблемні питання, які виникають під час підготовки до спорудження в м. Корюківка Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами, зібралися учасники наради, яку 9 січня провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Як зазначалося, заходи з вшанування жертв трагедії проходитимуть на початку березня у Корюківці на місті спорудження Меморіалу. Наразі ведуться роботи щодо підготовки детального плану території під його будівництво.

За результатами наради Юрій Музика дав доручення керівникам відповідних структур щодо проведення подальшої роботи з підготовки заходів з вшанування жертв Корюківської трагедії.Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації