back

Конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19»

05-01-2021 | 10:46

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках програми «Громадськість за демократизацію», яка фінансується Європейським Союзом оголошує конкурс грантів на тему «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19». 

Мета конкурсу – надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні.

Максимальний розмір гранту – 415 000 гривень (оптимальний бюджет проєкту 345 000 гривень). Максимальна тривалість проєктів – 9 місяців. Оптимальна тривалість проєктів - 6 місяців. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проєкту, який виконується.

Проєкт має передбачати досягнення прогресу у збільшенні впливу громадськості на хід демократизації в Україні з точки зору адвокації, моніторингу та оцінки реформ, участі громадськості та обізнаності шляхом наступної діяльності (наведений перелік не є вичерпним):

  • аналіз змін в комунікації влади на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях в Україні за час пандемії COVID-19, активності влади в соціальних мережах, каналів зворотнього зв’язку з владою для громадян, змін в проведенні особистого прийому громадян тощо;
  • аналіз проведення засідань громадських рад в регіонах, їх формату (онлайн чи офлайн), кількості учасників засідань та засідань за рік, можливості для громадян дивитися засідання громадських рад онлайн, публікацій протоколів засідань та фінальних рішень засідань громадських рад на сайті місцевої влади чи громадської ради; опитування членів громадських рад щодо роботи громадських рад в 2020 році та доступності влади для громадян;
  • проведення опитування серед регіональних ОГС щодо їх взаємодії з владою протягом 2020 року: періодичність звернення ОГС до органів місцевої чи регіональної влади, органів місцевого самоврядування, формат та канали спілкування з владою, їх ефективність, зацікавленість влади в зворотньому зв’язку, проблеми спілкування з владою тощо;
  • проведення адвокаційної кампанії щодо важливості прямого спілкування влади з громадянами, зворотнього зв’язку від громадян, посилення діалогу між ОГС та владою на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях з метою прискорення реалізації реформ.

Проєктна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (у тому числі, через проведення підсумкової прес-конференції, поширення історій успіху).

Переможці конкурсу матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, відвідати конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ.

Кінцевий термін подання грантових заявок – 25 січня 2021 року.

Консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи, необхідно надсилати на електронну адресу [email protected] .

Всі деталі

Детально https://gurt.org.ua/news/grants/65672/