back

У Чернігові вшанували героїв-чорнобильців

14-12-2020 | 15:51

Щорічно, починаючи з 2006 року, 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який встановлений на згадку про завершення будівництва захисного саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Тож сьогодні на Алеї героїв біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» перший заступник голови ОДА Віталій Загайний, голова обласної ради Олена Дмитренко, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Фесенко, голова обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Анатолій Лігун, голова обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Борис Сташко та представники громадськості поклали квіти з нагоди Дня вшанування ліквідаторів на ЧАЕС.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто ціною свого здоров’я та життя врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної ядерної небезпеки.

Настоятель храму Святої Великомучениці Катерини протоієрей Роман Кіник провів Богослужіння за загиблими та померлими внаслідок виконання обов'язків з ліквідації катастрофи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації