back

Голова ОДА Анна Коваленко вручила почесні відзнаки з нагоди Дня Сухопутних військ ЗСУ

11-12-2020 | 16:50

Напередодні Дня Сухопутних військ Збройних Сил України голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з військовослужбовцями, які несуть службу у частинах, що дислокуються на території Чернігівщини та волонтерами.  В рамках урочистостей очільниця області привітала усіх зі святом та вручила почесні відзнаки облдержадміністрації.

Для нас День Сухопутних військ є вкрай важливим. Фактично, цей рід військ є базою Збройних сил України і основою тих, хто сьогодні бере участь в Операції Об'єднаних сил на сході України. Ми пишаємося, що на території області дислокуються військові підрозділи, що гартують високопрофесійних військовослужбовців, які з гідністю та відвагою виконують свій обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої країни. Також ми надзвичайно вдячні волонтерам, які у найскладніший період новітньої історії України підтримали військових. Матеріальна та моральна волонтерська допомога, безперечно, сприяла зміцненню нашої армії, -  звернулась до присутніх Анна Коваленко.

Голова ОДА нагадала, що за час проведення АТО/ООС своє життя за мирне майбутнє України віддали 185 воїнів з Чернігівщини і запросила присутніх вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

У Чернігівської області дислокується велика кількість військових з’єднань, частин, підрозділів, у тому числі і Сухопутних військ України. Зважаючи на те, що Чернігівщина має понад 220 км спільного кордону з Російською Федерацією, така підсилена бойова спроможність є вкрай необхідною для гарантії безпеки держави.

Голова ОДА побажала бійцям та волонтерам бойового духу, міцного здоров’я і  щасливого життя в суверенній процвітаючій Україні.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у справу захисту державного суверенітету та територіальної цілісності держави та з нагоди
Дня Сухопутних військ Збройних Сил України

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

АТРОЩЕНКУ Петру Андрійовичу- майстру виробничої дільниці № 1 м. Чернігів району електричних мереж Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернігів;

БЕЗНОСЬКУ Сергію Олександровичу - старшому лейтенанту, начальнику служби ракетно-артилерійського озброєння технічної частини військової частини А1710;

ГЕРАСИМЕНКУ Ігорю Миколайовичу - майору, начальнику штабу – першому заступнику командира батальйону забезпечення військової частини А4444;

ГРИГОР’ЄВУ Володимиру Олександровичу - майору, заступнику начальника відділу аудиту системи внутрішнього контролю та оцінки ризиків Північно-Східного територіального управління внутрішнього аудиту;

КАЛІНОВИЧУ Олександру Віталійовичу - майору, старшому помічнику начальника штабу з кадрів і стройової частини військової частини А4507.

ЛАРІНУ Дмитру Васильовичу - майору, начальнику штабу – першому заступнику командира військової частини А0407;

ПАНЧЕНКО Марині Миколаївні - старшому лейтенанту, помічнику командира частини з фінансово-економічної роботи – начальнику фінансово-економічної служби військової частини А2984;

СЕМЕНЮК Людмилі Василівні - старшому солдату, радіотелеграфісту взводу управління та зв’язку військової частини А2404;

ФЕДЕНЬКУ Володимиру Михайловичу - підполковнику, начальнику лабораторії науково-дослідної лабораторії оцінки льотно-технічних та міцносних характеристик військової частини А4444.

За активну волонтерську діяльність, патріотичне виховання молоді та з нагоди Міжнародного дня волонтера

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

АНДРІЙЧУК Тамарі Володимирівні - волонтеру проекту «Безкоштовні курси української мови», м. Чернігів;

БОГДАНОВІЙ Маргариті Леонідівні - волонтеру Єдиного волонтерського центру, м. Чернігів;

БУГРЕЙ Ірині Геннадіївні - волонтеру, м. Чернігів;

ЗДОР Світлані Олександрівні - координатору Єдиного волонтерського центру, м. Чернігів;

ЗІНЕВИЧ Людмилі Василівні - координатору проекту «Безкоштовні курси української мови», м. Чернігів;

ЛЕП’ЯВКО Тетяні Миколаївні - волонтеру Єдиного волонтерського центру, м. Чернігів;

МИРГОРОДСЬКІЙ Тетяні Алімівні - волонтеру, м. Чернігів.

Користуючись нагодою, голова Чернігівської обласної організації Товариства сприяння оборони України Ігор Бизган вручив п’ятьом чернігівцям медалі «За сприяння» від 13 окремого мотопіхотного батальйону за активну громадянську позицію та волонтерську діяльність. Почесні нагороди отримали: Белеванцев Олексій (син покійної Олени Белеванцевої), Биш Олексій, Миргородська Тетяна, Потапова Юлія (дружина Валерія Богушевича), Березенський Дмитро.

Анна Коваленко подякувала волонтерам і наголосила, що Чернігівська ОДА завжди відкрита до співпраці і спілкування.

Нагадаємо, професійне свято військовослужбовців Сухопутних військ України відзначається щороку 12 грудня. Свято встановлено згідно з Указом Президента України від 18 жовтня 1997 року.

Загалом за 7 років військових дій з Чернігівщини були мобілізовані, а також за покликом серця добровільно взяли участь у військових діях на Сході України близько чотирнадцяти тисяч бійців. Військові підрозділи  оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України у взаємодії з правоохоронними органами з честю виконували і продовжують виконувати завдання із захисту територіальної цілісності України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації