back

В органах виконавчої влади продовжується впровадження електронного документообігу

03-01-2013 | 15:23

3 січня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець провів нараду з питань вдосконалення роботи з використанням системи електронного документообігу у структурних підрозділах ОДА. У заході взяли участь начальники відділів апарату, заступники керівників структурних підрозділів ОДА.

Відкриваючи нараду, Микола Стрілець зазначив, що питання зміцнення виконавської дисципліни, підвищення відповідальності працівників за своєчасне виконання завдань, визначених актами законодавства України, дорученнями Президента України, Прем’єр-міністра, Уряду і власними рішеннями є одним із визначальних в організації роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

«Сьогодні забезпечити результативне, своєчасне і якісне виконання доручень органів вищого рівня і власних рішень в органах виконавчої влади неможливо без використання сучасних технологій системного автоматизованого контролю», - наголосив він.

З цією метою створено корпоративну мережу облдержадміністрації, до якої підключені локальні мережі райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації, впроваджені сервери на районних та обласному вузлах зв’язку зі встановленим програмним забезпеченням для автоматизації діловодства.

Із системою електронного документообігу присутніх ознайомив начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Олександр Клименок. Він розповів про проведену в цьому напрямку роботу та зупинився на перевагах електронного документообігу. За його словами, електронне діловодство підвищує ефективність роботи органів виконавчої влади, дозволяє створювати прозорий контроль за документообігом, строками виконання документів. Олександр Клименок повідомив, що 9 січня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування проводитимуться навчання для відповідальних осіб структурних підрозділів облдержадміністрації з питань роботи системи електронного документообігу.


Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації