back

Шановні міські голови, працівники органів місцевого самоврядування, депутати, мешканці територіальних громад!

07-12-2020 | 14:44

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!

Цей день є святом кожної громади — від величезного міста до невеликої ОТГ. Відзначення цього свята на державному рівні є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні на місцевому рівні.

В Україні триває децентралізація. Цю реформу європейські експерти визнали найуспішнішою за всю історію незалежності нашої держави. Від її успіху залежить подальший розвиток кожної громади, кожного її жителя.

Децентралізація призвела до позитивних змін у всіх сферах життя. Громади мобілізують ресурси і створюють іншу якість життя на своїх територіях. Жителі громад стають активними громадянами і разом із владою отримують звання «агенти змін», змінюючи навколишній світ.

Сьогодні хочу побажати Вам міцного здоров’я, наснаги,  успіхів у виконанні важливих представницьких функцій, успішних проєктів та ініціатив, інноваційних рішень, гараздів у родинах, міцної віри і невичерпного оптимізму в утвердженні високоавторитетного і самодостатнього місцевого самоврядування в Україні.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко