back

На Чернігівщині з незаконного обігу вилучено понад 900 літрів сурогатного алкоголю

07-12-2020 | 14:28

За координації Чернігівської ОДА співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури продовжують здійснювати заходи, спрямовані на виявлення та припинення незаконної діяльності з обігу спирту та алкогольної продукції.

Так, на виконання протоколу наради з учасниками ринку лікеро-горілчаних виробів, під головуванням Прем’єр–міністра України, та рішення робочої групи, утвореної відповідно до розпорядження Чернігівської ОДА, співробітниками податкової міліції Чернігівської області було активізовано проведення перевірочних заходів з протидії правопорушенням на ринку реалізації лікеро-горілчаних виробів.

Серед останніх показових фактів злагодженої роботи фіскальних та правоохоронних органів області - викриття у грудні поточного року чергового «підпільного цеху» з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, в тому числі під маркою всесвітньо відомих брендів.

Так, не будучи зареєстрованим у якості суб’єкта господарювання та не маючи ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, житель Чернігівської області на території приватного помешкання організував виробництво алкогольного сурогату під виглядом відомих міжнародних торгівельних марок в пластиковій тарі та в тарі «bag-in-box».

Реалізовували ділки свою недоброякісну продукцію в торгівельній мережі Чернігівської області, а також в мережі «Інтернет», шляхом розміщення оголошень в закритих групах мобільних додатків миттєвих повідомлень.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 910 літрів алкогольного сурогату в пластиковій тарі та в тарі «bag-in-box», без марок акцизного податку. Загалом вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 309 тис. грн.

Робота міжвідомчої регіональної робочої групи триває. Про виявлені факти нелегального виробництва та обігу алкогольних напоїв можна повідомити за телефоном 102 або на обласну «гарячу лінію»: (0462) 77-89-37. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації