back

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко привітала курсантів, які присягнули на вірність народу України

21-11-2020 | 13:05

21 листопада в Чернігові у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України 84 військовослужбовці осіннього призову склали військову присягу.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко привітала курсантів з важливою подією в їх житті. Вона зауважила, що складаючи присягу юнаки беруть на себе важливі зобов'язання, спершу вчитися, а потім захищати український народ.

- Цей крок перетворює вчорашніх юнаків на дорослих чоловіків, - підкреслила Анна Коваленко. – І у вас цей шлях сьогодні розпочався. Ви склали Військову присягу і цим присягнули на вірність українському народу. Сьогодні ви також взяли на себе обов’язок зі зброєю в руках служити Україні, а це й означає – подорослішати. Бережіть себе, бережіть Україну, успішної вам служби!

В урочистостях взяли участь голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенант Микола Мальков та командувач військ оперативного командування "Північ” генерал-майор Валерій Залужний.

Після завершення урочистостей голова Чернігівської ОДА ознайомилася з умовами проходження служби у військовій частині, оглянула казарми та навчальні класи.

У 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту готують фахівців за декількома десятками спеціальностей. Центр має потужну навчально-технічну базу, навчальні полігони, необхідну техніку, що дає змогу забезпечувати для курсантів високий рівень підготовки.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації