back

Чернігівський облмуздрамтеатр ім.Т.Г Шевченка отримав грант від Українського культурного фонду

14-11-2020 | 13:36

Режисер Андрій Бакіров разом із творчим колективом Чернігівського обласного музично-драматичного театру розпочинають роботу над виставою "Небезпечні зв'язки" за романом Шадерло де Лакло. Це стало можливим завдяки перемозі у конкурсі Українського культурного фонду та отриманню грантової підтримки творчого проєкту.

Конкурс Українського культурного фонду проходив у два етапи. На першому етапі відбувся технічний відбір поданого пакету документів, наступним кроком було експертне оцінювання проєктної пропозиції. Після отримання позитивної оцінки тривав кропіткий переговорний процес погодження рішення експертних рад Дирекцією Фонду через проведення переговорних процедур.

Наразі підписаний договір про надання гранту інституційної підтримки між УКФ і ТВП, і колектив театру готовий приступити до роботи над постановкою вистави.
 
Вболіваємо за наших талановитих театралів та бажаємо режисеру-постановнику, заслуженому артисту України Андрію Бакірову та всій творчій команді, яка працює над виставою «Небезпечні зв’язки», успішної реалізації такого цікавого мистецького проєкту.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації