back

"Велике будівництво" на Чернігівщині: ремонтують ділянку дороги між селами Леонідівка та Галиця у Ніжинському районі

14-11-2020 | 13:03

Завершено основні роботи на об’єкті «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О251205 Лосинівка - Галиця - Мала Дівиця - /Р-67/ з під'їздом до с. Червоний Пахар».

Протяжність ділянки ремонту – 5 кілометрів дороги між селами Леонідівка та Галиця у Ніжинському районі. Ремонтні роботи виконує ТОВ "НІЖИНСЬКА ПШМК"

Наразі виконано наступний комплекс робіт:
- заміна залізобетонних труб;
- влаштування вирівнюючого шару покриття;
- влаштування верхнього шару дорожнього покриття товщиною 5 см одягу із застосуванням гарячої дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші;
- влаштування покриття на з’їздах та заїзних карманах;
- влаштування посадкових майданчиків та майданчиків очікування;
- влаштування автобусних зупинок (заїзних кишень, посадкових майданчиків та майданчиків очікування);
- влаштування пішохідних доріжок та тротуарів;
- планування та влаштування кюветів.

Також, згідно з проєктною документацією, підрядна організація виконує роботи по перенесенню та ремонту автопавільйонів, встановленню дорожніх знаків, нанесенню розмітки та влаштуванню металевого бар’єрного огородження.

На кожному етапі виконання робіт їх якість контролюють і перевіряють спеціалісти Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

Додамо, що у Чернігівській області у 2020 році оновлюють одразу 24 ділянки місцевих доріг, загальною протяжністю 111 кілометрів. У кожному з 22 районів області проводиться поточний середній ремонт доріг загального користування місцевого значення. Вперше за багато років, місцеві дороги ремонтуються великими ділянками, не менше 5 кілометрів.

Об’єкти ремонту визначаються за такими критеріями: перевагу отримують маршрути екстреної медичної допомоги,  шкільних автобусів та пасажирських перевезень.

За інф. Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації