back

Про стан реалізації програми Президента України «Велике будівництво» звітували у Чернігівській ОДА

09-11-2020 | 10:39

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР. До участі в нараді долучилися представники структурних підрозділів ОДА, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Під час селектору учасники проаналізували готовність об’єктів, динаміку робіт та рівень використання коштів, які передбачені на реалізацію програми. Заслухали інформацію щодо термінів отримання експертних висновків та сертифікатів введення в експлуатацію, а також очікуваних дат відкриття об’єктів.

Про стан реалізації в області програми Президента України «Велике будівництво» поінформував начальник управління реального сектору економіки Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Юрій Сухомлин. Так, за його словами, загальний рівень будівельної готовності за напрямком «5 шкіл, 5 садочків, 5 спортивних об’єктів» становить 95,6%. Від останнього селектору найбільший прогрес темпів виконання робіт показали спортивні об’єкти – 3,6%.

Крім того, учасники наради розглянули стан реалізації програми «EMERGENCY». Вона передбачає модернізацію приймальних відділень 9 опорних лікарень в області. На 8 об’єктах будівельні роботи йдуть повним ходом.

Також учасники наради обговорили реалізацію 13 проєктів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. На їх реалізацію передбачено 92,7 млн грн. Станом на 02.11.2020 на рахунки розпорядників коштів надійшло 78,5 млн гривень,  з яких використано 61,8 млн грн або 78,8%.

 Завершуючи нараду, перший заступник голови ОДА закликав усіх замовників  проєктів мобілізувати зусилля задля їх своєчасного завершення.

За інформацією Департаменту розвитку економіки та
 сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації