back

Капремонт Київської траси: біля Лемешів вже працюють з асфальтобетоном

06-11-2020 | 13:02

80 кілометрів дороги Київ - Чернігів - Нові Яриловичі буде відремонтовано в процесі капітального ремонту - ділянка від Києва до транспортного вузла Кіпті. Роботи активно ведуться по Київській області. Хто їздив з Чернігова до столиці, вже встиг зацінити комфортну їзду по новому покриттю.

Цьогоріч підрядник розгорнув виробничі потужності і на території Чернігівської області. Наразі у роботі одразу дві ділянки:

- між Кіптями та Лемешами (км 89 - 95);

- на межі областей (км 63 - 67).

На першій вже укладають асфальтобетон, на другій - влаштували шар регенерації. Основні роботи по Чернігівській області заплановані на 2021 рік. У цьому підрядник влаштовує покриття на двох ділянках та розпочне роботу на штучних спорудах.

На фото - ділянка поблизу Лемешів, зрання працює бригада, укладає асфальтобетон на розворотному колі.

А на цих фото - ділянка за Сокирином, поблизу межі Чернігівської і Київської областей. Процес укладання нової основи дорожнього одягу.

Усього шарів нового покриття буде чотири:

- ресайклінгова суміш

- крупнозернистий пористий асфальт

- щільний дрібнозернистий асфальтобетон

- верхній шар.

Загалом це 45-50 сантиметрів.

Капітальний ремонт автомобільної дороги М-01 здійснюється за рахунок коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC, технічний нагляд FIDIC — корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.Протяжність ділянки дороги, де буде проводитися ремонт становить 80 км, з яких — 43 км у Київській області, 37 км — у Чернігівській.

У рамках реалізації проєкту на автодорозі М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу м. Бровари буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуюючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено сучасну горизонтальну розмітку та влаштовано зовнішнє освітлення.

В рамках програми президента України #Велике_будівництво у 2020 році в Чернігівській області ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області