back

Анна Коваленко зустрілася з Обласною Радою Церков і релігійних організацій

06-11-2020 | 08:41

У четвер, 5 листопада, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко провела зустріч з Обласною Радою Церков і релігійних організацій.

Представники релігійних громад різних конфесій розповіли про ситуацію з захворюваннями серед парафіян. Обговорили питання дотримання карантинних обмежень у «червоній» та «помаранчевій» карантинних зонах. Анна Коваленко нагадала про дотримання соціальної дистанції правил гігієни і маскового режиму під час богослужінь.

Закликаю керівників конфесій активніше співпрацювати з настоятелями громад, з вірянами задля доведення до них інформації про важливість карантинних обмежень, які запроваджуються, – підкреслила голова ОДА.

Анна Коваленко звернулась до учасників з пропозицією вести діалог для ефективної співпраці та взаємодії з метою зменшити поширення вірусу COVID-19.

Присутні озвучили очільниці області думку, що повний локдаун призведе до соціальної напруги серед населення, тому вони готові до діалогу та спільних компромісних рішень. Також голова облдержадміністрації нагадала, що при необхідності, релігійні громади можуть звертатись до лабораторного центру та Держпродспоживслужби для проведення дезінфекційних заходів у храмах та молитовних домах.

Під час зустрічі Анна Коваленко запропонувала реалізувати проєкт наставництва та турботи про дітей-сиріт Чернігівщини.

– У деяких релігійних організаціях вже проводять активну роботу з молоддю, тому вважаю доцільним розширити цю практику, особливо ефективно це реалізувати у громадах, де є інститут хрещених батьків, – сказала голова ОДА.

Також під час наради обговорили питання стану релігійних споруд, які є в області. Найближчим часом планується визначити перелік тих, які потребують ремонтних та реставраційних робіт.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації