back

Вітання з 76 річницею вигнання нацистських окупантів з України

28-10-2020 | 09:00

Шановні жителі Чернігівщини!

Сьогодні, ми відзначаємо 76-ту річницю звільнення української землі від нацистських окупантів. 28 жовтня – одна із найважливіших дат в історії України. В цей день, у 1944 році, відбулось остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України.

Ми вшановуємо пам'ять українців, які воювали за перемогу над нацистами, віддавали життя за мирне небо для наступних поколінь. Їх подвиг та воля до перемоги - це приклад для кожного з нас. Ми низько вклоняємося полеглим героям, дякуємо за мужність, відданість та віру.

Боротьба за Україну продовжується і сьогодні. Наша країна переживає один з тяжких та вирішальних моментів своєї історії. Українські захисники боронять кордони, відстоюють суверенітет та незалежність нашої держави. Віримо, що Україна достойно вийде з цих випробувань і стане нарешті вільною, демократичною та заможною.

Шановні ветерани! Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, поваги, любові та турботи від рідних і близьких. Ваш подвиг, ваша стійкість духу є сьогодні найкращим прикладом для захисників України.

Героям слава!

Голова Чернігівської облдержадміністрації
Анна Коваленко