back

"Велике будівництво": завершується ремонт дороги у Нових Яриловичах

08-10-2020 | 12:06

Ось так нині виглядає ділянка дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі в селі Нові Яриловичі Ріпкинського району поблизу однойменного КПП на кордоні з Білоруссю. Ремонтні роботи на завершальній стадії. На момент відеозйомки бригада розмітчиків займалась нанесенням острівців безпеки і пішохідних переходів. Мостовики встановлювали металеве огородження. Фінальні фото та відео оновленої ділянки виставимо згодом.

Підрядна організація – ТОВ «ШБУ № 14». В межах поточного середнього ремонту на цій ділянці (км 217 – 222) передбачено:
- влаштування двох шарів асфальтобетону
- укріплення узбіччя
- влаштування пішохідної зони та автопавільйону
- встановлення засобів організації безпеки дорожнього руху та нанесення розмітки
- ремонт моста через річку Немильня.
У 2020 році по Ріпкинському району ремонтуємо 12 км автотраси міжнародного значення. 5 км – у селі Нові Яриловичі. Ще 7 км – ділянка, що проходить через смт. Ріпки. Там вже завершили укладати верхній шар асфальтобетону, далі підрядник займатиметься облаштуванням дорожньої обстановки. За попередні два роки по «гомельській» трасі вже відремонтовано 48 км. Дорога забезпечує міжнародний транспортний зв'язок України з Білоруссю і країнами Балтії.
В рамках програми президента України «Велике будівництво» у 2020 році в Чернігівській області планується охопити ремонтом 196 км доріг державного значення.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області