back

Як реалізовується програма "Велике будівництво" на Чернігівщині

07-10-2020 | 12:53

Темпи та результати реалізації Програми Президента «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР, обговорили 6 жовтня на онлайн-нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

У засіданні взяли участь директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик, начальник Управління капітального будівництва Богдан Кривенко, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Пулін, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

За інформацією Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, рівень готовності області за напрямком «5 шкіл, 5 садочків, 5 спортивних об’єктів» - 90,2%. Завершені роботи на таких об'єктах: другий корпус школи-гімназії у Прилуках, шкіл у Журавці Варвинського району та у Корюківці, садочків «Золотий ключик» у Бобровиці та «Кручайлик» у Ніжині, зала для фізкультурно-оздоровчих занять у Семенівці. На даний час готуються документи для введення в експлуатацію.

Що стосується стадіону у Корюківці, Городнянської школи №2 та стадіонного комплексу в Острі, то роботи знаходяться на стадії завершення.

Також під час наради оцінили стан виконання робіт в рамках проєкту «EMERGENCY». За інформацією Володимира Пуліна, спостерігається позитивна динаміка виконання будівельних робіт в 7 із 9 приймально-діагностичних відділень опорних лікарень. Стан виконання робіт з модернізації  приймальних відділень Чернігівської обласної лікарні та Ніжинської міської лікарні знаходиться на рівні 40%, у Козелецькій районній лікарні роботи виконані на 55%, у Чернігівській міській лікарні – на 57%. Відсоток виконання будівельних робіт у Прилуцькій міській та Новгород-Сіверській районній лікарнях становить 60%. 23 вересня отримано дозвіл на початок виконання будівельних робіт та розпочато реконструкцію Бахмацької центральної районної лікарні. Готовність – 15%.

- 24 вересня Чернігівська обласна лікарня, Ніжинська міська, Бахмацька, Козелецька та Новгород-Сіверська районні лікарні уклали угоди про співробітництво з Державним підприємством «Медичні закупівлі України». В рамках співпраці приймальні відділення будуть забезпечені комп’ютерними томографами, - зазначив Володимир Пулін.

Під час наради проаналізували стан реалізації проєктів з відновлення доріг області.

За повідомленням Богдана Кривенка, з дев’яти мостів роботи ведуться на п’яти, ремонт трьох завершений, а по одному проводиться тендер.

Серед поточних ремонтів на 21 об’єкті: 7 знаходяться в роботі, виконано – десять, два – на розгляді в АМКУ, ще по двом найближчим часом планується підписати договори з підрядниками.

Що стосується трьох проєктів капітального ремонту доріг, то роботи на одному завершені, по двом ще ведуться. З 28 об’єктів комунальних доріг виконано 23 і п’ять знаходяться в роботі.

Обговорили на нараді стан виконання робіт та процес введення в експлуатацію об’єктів, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Роботи завершені у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм та КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня». Наразі, відбувається процес коригування документів.

На стадії завершення будівельних робіт знаходяться КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» та Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Стан виконання будівництва Григорівської школи становить 48%.

Підсумовуючи результати засідання, Олександр Савченко зазначив, що виконання програми Президента «Велике будівництво» впевненими темпами підходить до фіналу.

- Облдержадміністрація тримає на постійному контролі хід будівництва. Спільними зусиллями маємо забезпечити використання бюджетних коштів і реалізувати проєкти "Великого будівництва" вчасно, - наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності  та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації