back

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів нараду щодо ситуації на кордоні, реалізації програми "Велике будівництво" та забезпечення закладів освіти

16-09-2020 | 17:04

В першу чергу, обговорили ситуацію в пункті пропуску “Нові Яриловичі”. На державному кордоні з Республікою Білорусь спостерігається значне скупчення іноземних громадян, які попри карантинні обмеження на перетин кордону, намагаються потрапити на територію України для святкування Рош га-Шана. Наразі обстановка на кордоні контрольована.

Традиційно в порядку денному розглянули хід реалізації Програми Президента “Велике будівництво”. За словами Андрія Прокопенка, роботи на всіх об’єктах адміністрація тримає на постійному контролі.

 

Очільник області повідомив, що розпочато ІФА-тестування особового складу військовослужбовців, які братимуть участь у навчаннях, а також, що для цього пропрацьовано всі організаційні моменти, включаючи транспорт.

Вчора відбувся селектор з в.о. Міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом, в ході якого було проаналізовано використання коштів освітньої субвенції на Нову українську школу (показник освоєння коштів по області 65,1%), навчальні кабінети та STEM-лабораторії (10 вересня стартувала процедура закупівлі), придбання шкільних автобусів (очікуємо поставку), обладнання для харчоблоків (використано вже 21% коштів, по більшості закладів завершено всі необхідні процедури, обладнання в процесі доставки або триває його монтаж), – сказав голова ОДА.

Продовжується робота над створенням музею імені Андрія Ярмоленка на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи “Юність” у Чернігові. Наразі активно ведеться наповнення музею.

Одне з питань ранкової наради було про хід реставраційних робіт у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. Візуальне рішення по підсвітці та розміщенню репертуару філармонії затверджено, тепер залишається реалізувати проєкт.

Андрій Прокопенко сказав, що очікується візит першого заступника Міністра екології на Чернігівщину.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації