back

Андрій Прокопенко: З UkraineInvest плануємо імплементувати кращі світові практики залучення інвестицій в регіон

10-09-2020 | 14:50

Сьогодні, 10 вересня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з заступником Олександром Савченко провів відео-конференцію з керівництвом державної установи UkraineInvest Сергієм Цівкачом.

Обговорили залучення Чернігівської області як пілотної для імплементації Стратегії взаємодії UkraineInvest з регіонами України.

За даними міжнародних досліджень, 1 долар вкладений в інвестиційну промоцію, генерує потоки прямих іноземних інвестицій на 189 доларів. В середньому, одне додаткове робоче місце, створене іноземним інвестором, потребує 79 доларів на інвестиційну промоцію.

Чернігівська область має значний інвестиційний потенціал. І на сьогодні регіону довірили свої ресурси інвестори з 39 країн світу, серед провідних - Великобританія, Польща, Швейцарія, Нідерланди, Бельгія, – сказав Андрій Прокопенко. І додав, що зараз ОДА веде роботу по розробці комплексної обласної програми "Чернігівщина конкурентоспроможна" на 2021-2027 роки.

За словами очільника області реалізація програми спрямована на створення сприятливого інвестиційного клімату та залучення інвесторів. Допомога UkraineInvest в імплементації кращих світових практик є надзвичайно потрібною та актуальною.

Андрій Прокопенко запросив керівництво UkraineInvest відвідати Чернігівщину. Він висловив сподівання, що саме Чернігівська область стане пілотною для імплементації Стратегії UkraineInvest по активізації інвестиційної діяльності в регіонах.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації