back

До Дня міліції України

17-12-2012 | 16:06

20 грудня відзначається День міліції України.

17 грудня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисті збори та святковий концерт. Працівників органів внутрішніх справ Чернігівщини привітали голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники силових структур та відомств, представники суддівського корпусу області, керівники управлінь міліції з Гомельської та Брянської областей.

З вітальним словом до колег звернувся начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області Олександр Михайлик.

Вітаючи працівників органів внутрішніх справ області та ветеранів служби, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відзначив, що це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод громадян, забезпечує зміцнення державності й законності в країні.

«Як невід’ємна частина суспільного організму наша міліція переживає складний період перебудови, адаптації до нових умов правоохоронної діяльності, сучасної ідеології та практики.

Найближчим часом в Україні буде затверджена концепція реформування правоохоронних органів, – повідомив Президент країни Віктор Янукович, відкриваючи координаційну нараду керівників правоохоронних органів у зв’язку з набранням чинності нового Кримінально-процесуального кодексу.

Президент зазначив, що новий Кримінально-процесуальний кодекс України надає у розпорядження правоохоронних органів сучасні та дієві механізми боротьби зі злочинністю, підвищує їх значущість, відповідальність в питаннях забезпечення законності та протидії злочинності.

Визначаючи пріоритетні завдання, він відмітив, що наріжним каменем наступних реформ закладено основний демократичний принцип – захист прав людини. «Ефективність вашої роботи у боротьбі зі злочинністю буде вимірюватися в першу чергу рівнем довіри громадян до правоохоронних органів», – наголосив Глава держави.

Системна робота щодо здійснення реформаційних перетворень, спрямованих на підвищення ефективності оперативно-службової діяльності та зміцнення довіри до працівників правопорядку з боку населення, проводиться і органами внутрішніх справ Чернігівщини.

Завдяки відповідальному ставленню до виконання своїх обов’язків, вмінню долати труднощі та високому професіоналізму працівники міліції з честю виконують поставлені завдання щодо забезпечення законності і правопорядку в області». – підкреслив очільник області.

Він відзначив позитивні зрушення на Чернігівщині в організації роботи з розкриття злочинів, протидії наркоманії, організованій злочинності та корупційним проявам. За його словами, налагоджена співпраця з місцевими органами влади сприяє створенню прозорості і відкритості в роботі міліцейських підрозділів, насамперед тих, що безпосередньо працюють з населенням.

Обласна, районні державні адміністрації активно долучаються до вирішення проблем, які виникають у службовій діяльності міліцейських підрозділів, вживають усіх можливих заходів з метою покращення їх матеріально-технічного забезпечення.

Зі словами особливої шани і подяки Володимир Хоменко звернувся до ветеранів правоохоронних органів, які в нелегкі часи соціальних збурень і реформаційних перетворень країни чесно й сумлінно виконували свій обов’язок щодо збереження порядку і спокою у суспільстві.

«Сьогоднішнє свято об’єднує і співробітників, і ветеранів органів внутрішніх справ – усіх, для кого міліцейська служба стала почесною справою усього життя.

Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпеченні панування Права і Закону в ім’я Людини, в ім’я зміцнення авторитету незалежної Української держави», - наголосив керівник області.

Володимир Хоменко також вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам органів внутрішніх справ області.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, які вручили відзнаки обласної та міської рад.

Прес-служба облдержадміністрації