back

Хід «Великого будівництва», проєкт «Emergency» та габаритно-ваговий контроль – акценти ранкової наради в ОДА

07-09-2020 | 14:54

7 вересня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів традиційну ранкову нараду з заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА.

В ході наради проаналізували поточну діяльність та спланували роботу на тиждень.

Перше, і головне, хід реалізації Програми Президента «Велике будівництво» на Чернігівщині. Учасники наради обговорили роботи, які ведуться на об’єктах. Всі вони йдуть за графіком та знаходяться на постійному контролі.

Серед ключових питань  - реалізація Проєкту Президента «Emergency», в рамках якого планується модернізувати приймальні відділення всіх 9 опорних лікарень області.

- Сьогодні роботи ведуться вже на семи об’єктах, нещодавно додався Бахмач. Тож контролюємо хід робіт, дотримання єдиних стандартів та брендування приміщень. В найближчий час проведемо координаційну нараду з цього питання за участі лікарень, - повідомив Андрій Прокопенко.

Крім того, облдержадміністрація тримає на контролі питання габаритно-вагового контролю на дорогах області. Нині працюють два пересувних комплекси габаритно-вагового контролю, незабаром до нього додасться третій.

Як відомо, з 7 вересня діє новий розподіл на карантинні зони. З огляду на те, що Чернігів знаходиться в «жовтій» зоні, на нараді було прийнято рішення скасувати «Еко-фест», який мав відбутися 17 вересня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації