back

У Чернігівській області виявлено 79 нових випадків COVID-19

06-09-2020 | 15:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 6 вересня в області зафіксовано 79 нових випадків COVID-19. 
Так, ПЛР-тестування підтвердили захворювання у 27 чернігівців, 14 ніжинців та 3 прилучан. У Ніжинському районі виявлено 10 нових випадків, 6 у Талалаївському, 4 у Чернігівському, по 3 нових випадки зафіксовано у Козелецькому та Сновському районах, два випадки у Бобровицькому, по одному в Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Носівському, Ріпкинському, Сосницькому та Срібнянському районах. 
З них перебувають на госпіталізації – 12, решта лікується амбулаторно.

Зафіксований летальний випадок у Ніжинському районі. Помер 65-річний хворий з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебіг хвороби був ускладнений супутніми захворюваннями. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 2324
з них:
- 1079 пацієнтів одужали;
- 964 знаходяться на амбулаторному лікуванні;
- 233 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 39 летальних випадків;
- 9 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 272 ПЛР- тестів, у лікарнях 211 ІФА-досліджень.

- У зв'язку із збільшенням кількості виявлених випадків коронавірусу нагадуємо про важливість дотримання правил особистої гігієни, соціальної дистанції, виконання рекомендацій МОЗ та уникнення скупчення людей. Будьте здорові, а при наявності перших симптомів коронавірусної хвороби, просимо негайно звертатися до лікарів, - зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської 
облдержадміністрації