back

Оновлена школа у Корюківці розпочала роботу

03-09-2020 | 08:28

У вівторок, 1 вересня для учнів Корюківки та навколишніх сіл відбулося офіційне відкриття реконструйованої у рамках програми Президента України «Велике будівництво» школи №1. Ознайомився із оновленим навчальним закладом та поспілкувався з педколективом перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний.

Слід зазначити, що реконструкція Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 розпочалася ще 2018 року за кошти державного фонду регіонального розвитку. Загальна кошторисна вартість проєкту – 79,3 мільйона гривень.

У 2020 році на завершення реконструкції було виділено понад 27,8 мільйона гривень, у тому числі 16,4 мільйона гривень – кошти ДФРР та 11,5 мільйона гривень – кошти місцевого бюджету.

Було проведено зовнішнє утеплення будівлі, заміна покриття, зовнішніх вікон та дверей, внутрішнє впорядкування та заміна інженерних мереж з улаштуванням індивідуального теплового пункту, благоустрій прилеглої території.

- Роботи завершені вчасно. Для учнів та вчителів створене нове освітнє середовище оснащене сучасним обладнанням. Корюківська школа – це яскравий приклад, що демонструє переваги  включенння об’єкта до програми Президента “Велике будівництво”, – наголосив Віталій Загайний.

Поспілкувавшись із педагогічним колективом школи, перший заступник голови облдержадміністрації зазначив, що якісні освітні послуги потребують крім оновленої будівлі, нових освітніх методик, які можуть бути впроваджені фахівцями.

У свою чергу, вчителі розповіли про труднощі при реалізації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень та  запровадження дистанційного навчання, наприклад, забезпеченість учнів школи, за оцінками присутніх вчителів, індивідуальними комп’ютерними пристроями на рівні 80-85 відсотків, покриття швидкісним інтернетом не покриває всю територію громади, застосування двозмінного навчального процесу тягне за собою додаткові витрати з місцевого бюджету. Також, була озвучена необхідність використання єдиного програмного забезпечення вчителями школи при викладанні уроків в режимі on-line. Окрема увага, під час розмови, була приділена питанням виконання належних санітарно-гігієнічних вимог в ході навчального процесу та перебуванню дітей та вчителів в шкільних приміщеннях.

- Ми формуємо спільний план дій по забезпеченню належного навчального процесу в умовах карантинних обмежень, разом з міською радою, адміністрацією та вчителями школи за участі батьків та самих учнів, - наголосив Віталій Загайний.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації