back

Андрій Прокопенко: У тандемі влади, громади й меценатів у Коропському районі створено яскравий комфортний простір для дошкільної освіти

29-08-2020 | 17:09

Учора, 28 серпня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим виконали почесну та приємну місію. У Черешеньках Коропської ОТГ урочисто відкрили заклад для дошкільнят, капітально відремонтований в рамках Президентської програми "Велике будівництво".

Різнокольорові повітряні кулі, дівчатка-янголята, ростові ляльки, весела музика, схвильовані батьки і подарунки - цей день став справжнім святом не лише для закладу, а й усієї громади. Але головна родзинка свята - виступ самих вихованців.

- Поштовх для реконструкції надали меценати із Франції три роки тому, а завдяки включенню об'єкта у програму "Велике будівництво" успішно завершили починання, - зауважив Андрій Прокопенко.

Голова ОДА повідомив, що реконструкція включала утеплення фасаду, ремонт даху і фундаменту, облаштування відливів. Для їдальні, ігрової та навчальної кімнат придбали нові функціональні меблі. Для спалень - зручні дитячі ліжка, у кімнатах гігієни встановлена сучасна сантехніка та обладнання.

- Все це створює максимальний комфорт для малечі. Тут можна гратися і вчитися, - зазначив Андрій Прокопенко. - А щоб зробити дозвілля дітей різноманітним сьогодні подарували дитсадку плазмовий телевізор.

Заклад є підрозділом "Черешенського ліцею", який працює за змішаним режимом перебування. Зараз у дитсадку 25 вихованців, але розрахований він на 40 дітей. 12 - проживають постійно, на повному пансіоні. Рішення про постійне перебування дитини в ліцеї приймає комісія служби у справах дітей. Але на відміну від інтернатної системи, садочок у Черешеньках відкритого типу.

З дітьми працюють чотири вихователі та два помічники вихователя.

- Велика подяка усій команді - місцевій владі, підряднику, колективу і всім, хто долучився до реалізації цього проєкту. Зроблено, дійсно, велику справу, - підсумував голова ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації