back

Створено Координаційну раду ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА

28-08-2020 | 17:07

27 серпня, відбулось установче засідання Координаційної ради ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА. Участь в обговоренні взяли директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев, представники громадських організацій, ветерани АТО/ООС.

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван, вітаючи присутніх, наголосив на важливості створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС і забезпеченні системної роботи цього дорадчого органу.

– Координаційна рада — це майданчик для спілкування і комунікації ветеранів АТО/ООС області, перш за все — між собою, а також для підвищення координації і співпраці з органами державної влади щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО/ООС, впливу на ці процеси та висловлювання своєї консультативно-дорадчої думки ветеранською спільнотою, – сказав Андрій Подорван.Під час засідання присутні розглянули пропозиції щодо складу Координаційної ради та підняли проблемні питання щодо захисту соціальних, медичних, земельних, житлових прав та гарантій учасників бойових дій.

Головою обласної Координаційної ради одноголосно обрали Володимира Мироненка, члена громадської організації "Спілка ветеранів АТО «Добробат «Чернігів». Його заступником став Іван Ващенко, який є секретарем ГО «Корюківська спілка воїнів-учасників АТО», а також обрали секретаря ради – Костянтина Давиденка, представника ГО «Ветеранське братство».

Учасники засідання розглянули Положення про Координаційну раду ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА та внесли свої пропозиції та доповнення.

Зазначимо, Координаційна рада має на меті налагодити ефективну взаємодію органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю, врахувати громадську думку під час реалізації державної політики у сфері підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей у Чернігівській області. Акцент у даній співпраці на ветеранських організаціях саме з районів та міст області.

Андрій Подорван підкреслив, що обласна державна адміністрація відкрита до співпраці зі всіма ветеранськими організаціями для максимального розв'язання проблем ветеранів та їх сімей.

Питання створення об’єднання організацій ветеранів війни та силових структур обласного рівня обговорювалось під час зустрічі голів ветеранських організацій війни та силових структур 7 серпня цього року.

Контакти для організацій, які бажають долучитися до роботи Координаційної ради

Мироненко Володимир – 0632367115 або надсилайте повідомлення на e-mail: [email protected]

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації