back

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження про видачу ліцензії Носівській школі №5

27-08-2020 | 15:00

У розпорядженні йдеться про видачу ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти Носівському закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Носівської міської ради Чернігівської області.

- Завдяки ефективним рішенням та спільній злагодженій роботі вдалося завершити будівельні роботи та забезпечити обладнанням, ввести в експлуатацію заклад і передати його на баланс Носівській міській раді у максимально короткі терміни. 1 вересня на подвір'ї нової сучасної школи задзвонить перший дзвоник, - зазначив голова Чернігівської ОДА.

Носівська школа №5 - це перша новозбудована школа в області з 2012 року. Її будівництво тривало з 1989 року і лише включення до списку пріоритетних об’єктів «Великого будівництва» дозволило зробити суттєвий ривок до завершення проєкту.
Школа стане опорним закладом громади, її відкриття розвантажить дві інші міські школи №1 та №4. Тут можуть навчатися до 500 учнів. Станом на 20 серпня подано 358 заяв на зарахування дітей. Для Носівської ОТГ - це  один із найсучасніших закладів.

- Впевнений, що відкриття нової школи стане по-справжньому історичною подією і великим святом для мешканців усієї громади, - сказав Андрій Прокопенко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації