back

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів нараду щодо актуальних питань життєдіяльності області

25-08-2020 | 14:22

У вівторок, 25 серпня, Андрій Прокопенко провів нараду, у якій взяли участь перший заступник голови ОДА Віталій Загайний, заступники голови Олександр Савченко та Андрій Подорван, керівник апарату ОДА Наталія Мужикова, керівники профільних департаментів.

Під час наради йшлося про реалізацію проєктів Програми Президента "Велике будівництво". Обговорили терміни завершення робіт по об'єктах, уточнили проблемні питання та шляхи їх розв'язання.

- Цього тижня плануємо відкрити ще одну амбулаторію та один із садочків. Вже завтра почнуться роботи на другій черзі стадіону “Юність” в Чернігові, також тривають зовнішні роботи в Журавській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.Ф. Вороного, - зазначив за підсумками наради Андрій Прокопенко.

За інформацією начальника управління капітального будівництва Чернігівської ОДА ремонти доріг та мостів в області відбуваються згідно із встановленими термінами.

За тиждень вже почнеться новий навчальний рік у школярів. Розглянули питання організації свята 1 вересня у школах області. За словами Андрія Подорвана, заступника голови ОДА, перший дзвоник буде проходити з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Нещодавно до Чернігівської ОДА звернулися представники Куликівської ОТГ. Для проведення водогону та забезпечення населення якісною питною водою громаді потрібні додаткові кошти.

- Направили листа до Кабміну та Офісу Президента. Наразі тримаємо це питання на контролі і робимо все можливе для його вирішення. Також обговорили плани на тиждень, - підсумував результати Андрій Прокопенко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації