back

Підсумки роботи Громадської ради при облдержадміністрації

12-12-2012 | 18:11

12 грудня 2012 року в облдержадміністрації відбулось підсумкове засідання чинного складу Громадської ради при облдержадміністрації. У роботі Громадської ради взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

У вступному слові голова Громадської ради Світлана Пасталиця розповіла присутнім про основні напрями роботи Громадської ради упродовж 2011—2012 років, зокрема щодо проведення цілої низки заходів щодо обговорення важливих соціально-економічних та суспільно-політичних питань. Одним з результатів роботи Громадської ради стала участь у розробці обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012—2015 роки «Чернігівська громада». Також С. Пасталиця звернула увагу на нові форми роботи, запропоновані та успішно реалізовані Громадською радою при проведенні консультацій з громадськістю щодо проектів обласних цільових програм та проектів нормативних документів. Члени Громадської ради протягом 2011—2012 років стали активними учасниками реалізації в області державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Обласна виконавча влада розглядає Громадську раду як ефективного партнера у вирішенні важливих для області питань та реально діючий механізм врахування громадської думки та залучення громадян до участі в управлінні державними справами.

У складі Громадської ради працювало 10 профільних комітетів, голови яких також звітували на підсумковому засіданні про зроблену за 2 роки роботу.

Начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван представив на засіданні Громадської ради проект звіту щодо виконання у 2012 році обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки «Чернігівська громада». Найбільш дієвим прикладом виконання Програми став конкурс проектів для громадських організацій, на виконання яких надавалась підтримка з обласного бюджету. Всього у даний час реалізується 10 проектів від 9-ти громадських організацій на загальну суму майже 50,0 тис. грн.

Звіт за підсумками виконання одного з етапів проекту «Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» представив Олександр Назаренко, керівник громадської організації «Асоціація регіональних засобів масової інформації».

На завершення голова Громадської ради облдержадміністрації Світлана Пасталиця подякувала всім членам Громадської ради за ефективну роботу та активну громадянську позицію.


За повідомленням управління
з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
облдержадміністрації