back

Ефективність використання коштів, реалізація інвестпроєктів та збереження історичних пам’яток - акценти ранкової наради в ОДА

18-08-2020 | 18:16

Сьогодні, 18 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів традиційну ранкову нараду з заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА.

Серед ключових питань - ефективність та рівень використання коштів.

В першу чергу обговорили використання коштів ДФРР. На сьогодні в область надійшло 54,9 мільйона гривень, освоєно – 31,3 мільйона, що становить 57%. Учора на засіданні конкурсної комісії було розподілено зекономлені кошти ДФРР на суму 3 млн 342 тис грн.

- Спрямуємо 3 млн 40 тис грн. на реалізацію проєкту – переможця Всеукраїнського громадського бюджету «Впровадження сучасного комплексного рентгенодіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області. Решту - на проведення реставрації «Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та програм, - поінформував Андрій Прокопенко.

Під час наради також обговорили хід реалізації інвестиційних проєктів та створення робочих місць.

За словами директорки Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександри Хомик, в області від початку року реалізовано 17 інвестиційних проєктів. З них 8 - у сільському господарстві, 7 – у промисловості, по 1- му – у туристичній галузі та альтернативній енергетиці. Загалом в області зараз реалізовується 90 інвестпроєктів.

Днями завершено тендер на проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності. Серед чотирьох учасників переможцем став ТОВ «КИЇВЗЕМ». У ході тендерних торгів економія склала 1,5 млн грн або 57,7%.

Серед іншого, облдержадміністрація тримає на постійному контролі використання коштів екологічного фонду по всім розпорядникам.

Голова ОДА поставив завдання пришвидшити розробку документації для реставрації Чернігівського обласного молодіжного центру.

Андрій Прокопенко також доручив розробити на наступний період програму по підтримці громадських організацій.
- До листопада маємо сформувати бюджетний запит. Визначимо пріоритети й винесемо на розгляд сесії обласної ради, - зазначив він.

Голова ОДА звернув увагу на необхідність підготувати зміни до програми збереження пам’яток. Зокрема, врахувати можливість розробки документації на реставрацію Спасо-Преображенського собору. Нині собор знаходиться в аварійному стані.

На завершення голова облдержадміністрації вчергове акцентував увагу на ситуації з Covid-19 в області.

- Щодня спостерігається зростання кількості випадків, за вихідні дві людини померли. Наголошую на важливості проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи в колективах. Дотримання правил особистої гігієни, маскового режиму та соціальної дистанції - це ті прості речі, які рятують життя, - підсумував нараду Андрій Прокопенко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації