back

У Чернігівській області зафіксовано 43 нових випадки COVID-19

16-08-2020 | 14:10

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 16 серпня в області виявлено 43 нових випадків COVID-19.

По дев'ять інфікованих виявлено у Чернігові та Борзнянському районі, по п'ять у Ніжині та Бобровицькому. Четверо захворівших у Бахмацькому, по троє в Ічнянському і Талалаївському районах. Ще по одному в Городнянському, Корюківському, Коропському районах та двоє у Чернігівському. З них на госпіталізації у медзакладах перебуває 22 пацієнти, решта лікуються амбулаторно.

На жаль, маємо ще один летальний випадок. Помер 82-річний житель Бобровицького району, у нього перебіг основної хвороби був ускладнений захворюванням COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

Повторні ПЛР-тести підтвердили одужання у 24 інфікованих: семи прилучан, п'яти жителів Козелецького, чотирьох Прилуцького районів та чотирьох ніжинців. По двоє одужавших у Борзнянському та Бобровицькому районах. П'ятеро хворих лікувались у закладах охорони здоров'я, решта - на самоізоляції вдома.

Загалом на Чернігівщині 1217 випадків інфікування коронавірусом, з них:

– 699 пацієнтів одужало;

– 400 — лікується амбулаторно;

– 95 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;

– 17 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 6 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 5 - м. Чернігів, 3 – Прилуки, 1 – Прилуцький район);

– 6 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Бобровицький район, 1 - Борзнянський район, 4 - м. Чернігів).

На сьогодні в області 495 активних випадків COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 246 ПЛР-досліджень. Матеріал для проведення ІФА-тестів не надходив.

- Наразі Чернігівська область знаходиться в “зеленій” зоні КАРАНТИНУ, але наскільки довго ми залишатимось в ній залежить від дотримання всіма НАМИ санітарно-епідемічних вимог. Якщо темпи не знизяться, у вересні ми можемо опинитись у "жовтій" або, навіть, "помаранчевій" зоні! - наголосив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. Він закликав жителів області більш відповідально ставитися до карантинних обмежень та дотримуватися соціальної дистанції, дезинфікувати руки, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Бережіть себе та своїх близьких!

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації