back

Дмитро Разумков: У Чернігові є повний спектр можливостей для розвитку підприємництва, інновацій та стартапів

14-08-2020 | 14:37

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках робочої поїздки до Чернігівської області відвідав Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.

 — Сьогодні в Центрі ми побачили повний спектр можливостей. Інноваційний простір, який вже ефективно працює і, сподіваюся, буде успішно розвиватися,  —  зазначив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков ознайомився з роботою коворкінг-зони та інноваційної лабораторії-майстерні, бізнес-інкубатора, бізнес-акселератора, «Вікна підприємця».

 — Робота в регіонах важлива для будь-якого чиновника, адже сидячи у своєму кабінеті, дуже легко втратити зв’язок з реальністю. Тому коли є можливість безпосередньо поспілкуватися з громадянами, побачити результати нашої роботи або навіть помилки, які треба виправляти, це потрібно обов’язково робити,  —  наголосив Голова Верховної Ради України.

Довідково:

Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів – осередок інформаційно-консультаційної, експертної та фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого підприємництва, підприємців-початківців та всіх бажаючих відкрити власну справу. Основними його завданнями є створення додаткових стимулів для розвитку підприємництва, запровадження ефективної системи фінансово-кредитної, інформаційної, консультативної, менторської та експертної підтримки, покращення знань та навичок щодо ведення підприємницької діяльності.

Це - перший подібний Центр в Україні, його реалізовано за підтримки Державного фонду регіонального розвитку України.

Пресслужба Апарату Верховної Ради України