back

Дмитро Разумков: Держава має підтримувати бізнес і створювати всі умови для інвесторів, особливо - в умовах пандемії та економічної кризи

14-08-2020 | 14:14

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у Чернігові відвідав ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант». Він оглянув виробничі цехи та ознайомився з роботою підприємств, їх матеріально-технічною базою.

 — Сьогодні ми з керівництвом профільних комітетів поспілкувалися з бізнесом і почули проблемні питання, які хвилюють підприємців. Є низка ініціатив, як от законопроект щодо технопарків, що входять до сфери відповідальності Верховної Ради, і ми будемо зі свого боку намагатися оперативно такі питання розглядати та надавати бізнесу підтримку,  —  підкреслив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також зауважив, що безпосереднє спілкування з представниками бізнесу допомагає краще відчути його потреби та проблематику, визначити кроки, що допоможуть підприємствам не втрачати людей та розвиватися.
 — Сьогодні в умовах пандемії та економічної кризи кожен починає боротися, в першу чергу, за національні інтереси. Через це зростає конкуренція на ринку, і влада має також враховувати це у своїй роботі й створювати умови, які допомагатимуть як іноземному інвестору, так і українському,  —  наголосив він.
Голова Верховної Ради зазначив, що для України інтереси власних громадян та підприємств стоять на першому місці.
ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» засноване австрійською компанією «PET Technologies Europe GmbH», керівництво якої має багатий багаторічний досвід в розробці та продажі видувного обладнання та прес-форм у всесвітньо відомих компаніях, а також у власних розробках, успішно реалізованих в проектах в країнах Західної та Східної Європи. Продукція підприємства експортується до 45 країн світу, включаючи Мексику, Канаду і США.
ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» виробляє та реалізує швейні вироби: брюки, костюми, піджаки, куртки, пальта, напівпальта, сорочки чоловічі та хлопчачі; костюми жіночі, пальта, блузки, сорочки, брюки та бриджі, спідниці, сукні, жакети та блейзери. Продукція експортується до Франції, Швеції, Англії, Італії, Польщі та Німеччини.
Пресслужба Апарату Верховної Ради України