back

Андрій Прокопенко взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Чернігівської області

31-07-2020 | 17:35

У четвер, 30 липня 2020 року голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Чернігівської області.

В ході наради учасники проаналізували ефективність взаємодії правоохоронних органів області у сфері протидії злочинності, у тому числі її організованим проявам, та на пріоритетних напрямах.

За даними Чернігівської обласної прокуратури, впродовж І півріччя 2020 року в регіоні вдалося подолати ряд негативних тенденцій та покращити динаміку протидії злочинності. Кількість облікованих кримінальних проваджень зменшилась на 8,4%, у тому числі тяжких злочинів - на 4%. Вперше за останні роки значно зменшився залишок кримінальних проваджень, які перебувають на обліку органів Нацполіції - на 19,8%.

Виступаючи на нараді, Андрій Прокопенко звернув увагу присутніх на важливості збереження довіри суспільства до правоохоронної системи. Одна з провідних ролей в даному процесі належить прокурорській гілці влади.

Голова Чернігівської ОДА акцентував увагу керівників правоохоронних органів на важливості забезпечення проведення демократичних та прозорих місцевих виборів, запобігання підкупу та фальсифікаціям.

Департамент інформаційної діяльності  та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації