back

Андрій Прокопенко провів селекторну нараду з керівниками опорних лікарень, які відібрані для участі в проєкті ЕМЕRGENCY

23-07-2020 | 17:51

Про забезпечення єдиних стандартів реалізації проєкту, вчасне завершення робіт та координацію дій говорили під час селекторної наради з керівниками дев’яти опорних лікарень, яку провів голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.
В Чернігівській області дев'ять опорних лікарень беруть участь у реалізації проєкту Президента України EMERGENCY. В рамках цього проєкту у трьох приймальних відділеннях цих лікарень буде проведений капітальний ремонт та у шести – реконструкція. Окрім будівельних робіт, медзаклади забезпечать коштовним обладнанням, що значно покращить діагностику та лікування пацієнтів.
На сьогодні всі визначені лікарні оголосили тендери. Частина вже обрала переможців та підписала договори. Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА перевірило всі проєкти та висловило зауваження до кожного з об’єктів.

Керівництво Новгород-Сіверської лікарні вже провело спільну роботу з фахівцями УКБ щодо виправлення недоліків. Представники решти медзакладів разом з підрядниками найближчими днями приїдуть до УКБ для усунення недоліків.

Андрій Прокопенко нагадав керівникам медичних закладів, які беруть участь у проєкті, що усі приміщення повинні відповідати затвердженим стандартам: як зовні, так і внутрішнім наповненням.
- Загалом реалізація проєкту ЕМЕRGENCY 2020 просувається ритмічно, навіть випереджаючи графік. Вже у жовтні оновлені відділення приймуть перших пацієнтів, - зазначив голова ОДА.


В області визначено дев'ять опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. А саме: Чернігівська обласна лікарня, Бахмацька, Бобровицька, Козелецька, Корюківська та Новгород-Сіверська районні лікарні, міські медзаклади Ніжина, Прилук та Чернігівська лікарня №2.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації