back

Національна програма «Велике будівництво»: продовжується ремонт дороги міжнародного значення

20-07-2020 | 18:40

В рамках Національної програми «Велике Будівництво», продовжується ремонт дороги обласного значення М-01, Київ — Чернігів — Нові Яриловичі, у напрямку кордону з Білоруссю.
Наразі укладається дорожнє покриття на двох ділянках цієї траси: 5 кілометрів через село Нові Яриловичі та 7 кілометрів від селища Ріпки.
На відрізку дороги М-01, що проходить через село Нові Яриловичі, вкладають вирівнювальний шар нового покриття. Роботи виконує чернігівська підрядна організація ТОВ «ШБУ-14».
Тут планують покласти дорожнє покриття, укріпити узбіччя, зробити тротуари та водоскиди з проїжджої частини дороги, облаштувати посадковий майданчик та автопавільйон. Також будуть встановлені дорожні знаки, бар’єрне огородження, напрямні стовпчики та нанесена розмітка. Для безпеки пішоходів будуть зроблені пішохідні переходи, які забезпечені автономним освітленням. Крім того, відремонтують міст через річку Немильня.


На другій ділянці ремонту М-01, що буде починатись у селищі Ріпки (від 192-го км траси), проводять підготовчі роботи. Підрядна організація — ВАТ "Дорожньо-будівельний трест № 2 Гомель". Там заплановано проведення аналогічних видів дорожніх робіт: ремонт покриття, штучних споруд та облаштування дороги.


Автошлях Чернігів – Київ – Нові Яриловичі — важливий напрямок не лише для Чернігівської області, а і для всієї країни. Адже через КПП «Нові Яриловичі» забезпечується міжнародний транспортний зв'язок України з Білоруссю, Казахстаном та країнами Балтії. Раніше вже відремонтували 48 кілометрів міжнародної траси від об’їзної Чернігова до КПП «Нові Яриловичі».
Шановні водії, на час виконання дорожніх робіт на відрізку дороги Чернігів – Київ – Нові Яриловичі організовано реверсивний рух транспорту. Тож просимо бути уважними, завчасно звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки, слідувати вказівкам регулювальників дорожнього руху, дотримуватись безпечної швидкості та дистанції руху.

За інформацією Служби автомобільних доріг Чернігівської області