back

Як громади Чернігівського району готуються до опалювального сезону

15-07-2020 | 11:05

Питання підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2020-2021 років обговорили 14 липня на виїзному засіданні оперативного штабу.

У нараді взяли участь голова Чернігівської райдержадміністрації Сергій Журман, директор Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Володимир Кривенко та голови ОТГ Чернігівського району.

— Готовність об’єктів теплового господарства Чернігівського району відповідає рекомендованим Мінрегіоном 40%. Потрібно позитивно відмітити Іванівську та Хмільницьку ОТГ, рівень підготовки яких понад рекомендований Мінрегіоном. Викликають занепокоєння темпи виконання робіт Олишівською та Гончарівською громадами – вони не дотримуються рекомендацій, — повідомив Володимир Кривенко.

Також під час наради розглянули стан підготовки житлового та водопровідно-каналізаційного господарства. В цьому напрямку громади також проводять підготовку, але менш активно. Серед лідерів – Новобілоуська та Іванівська ОТГ, серед аутсейдерів – Гончарівська громада.

Голови громад розглянули проблемні питання підготовки до опалювального періоду та обговорили відповідні заходи для їх усунення.

У Іванівській громаді школи повністю підготовлені до опалювального сезону, укладені договори, є запас палива на початок опалювального періоду. Встановлюють прилади обліку з дистанційним приведенням передачі даних. Що стосується доріг, то техніка готова, договори зі Службою автомобільних доріг підписані, але проблемною залишається ситуація з аварійними деревами.

У Киїнській громаді готують документацію на реконструкцію системи каналізації в Киїнці на суму 22 млн. грн. В цьому році направлено біля 1 млн. грн. на поточні ремонти доріг.

На завершення засідання Володимир Кривенко доручив головам ОТГ забезпечити проведення обстежень соціально-важливих об’єктів за участю представників Держенергонагляду, до 1 жовтня погасити заборгованості за спожиті енергоносії, а також звернув увагу на необхідність встановлення джерел автономного живлення в бюджетних установах.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації