back

У Чернігівській ОДА тримають на контролі підготовку до осінньо-зимового періоду

26-06-2020 | 18:50

На сьогодні, готовність об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства становить 30%.  Про це йшлося 25 червня під час онлайн-наради з представниками місцевих органів виконавчої влади та керівниками підприємств водопровідно-каналізаційного господарства області.

За словами Геннадія Луценка, заступника директора Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства ОДА, розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено плани з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства. Ними передбачено ремонт і заміну 6,6 км водопровідних та 2,3 км каналізаційних мереж; підготовку 124 насосних станцій, 36 каналізаційних очисних споруд та 735 свердловин. На ремонтні роботи планується виділити 82,9 млн гривень.

Геннадій Луценко зауважив, що фахівці департаменту провели детальний аналіз готовності водопровідно-каналізаційних господарств у містах області до осінньо-зимового періоду. За результатами перевірок стан об’єктів у Чернігові, Ніжині та Прилуках задовільний. Керівництво Бобровиці жодного разу не прозвітувало про виконані заходи. Стан робіт по Мені та Сновську на неналежному рівні – більшість показників не виконується. Але в цілому по області підготовка об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства здійснюється за визначеними показниками та відповідно до розроблених планів заходів.

- З метою покращення рівня готовності області до опалювального сезону, дорученням першого заступника голови ОДА Віталія Загайного, затверджено план-графік відвідувань населених пунктів. Найближчим часом будуть проведені виїзні наради, на яких більш детально перевіримо хід виконання завдань, звернемо особливу увагу на проблемні питання та шляхи їх вирішення, - підсумував  заступник директора Департаменту ЖКГ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації