back

У кожному з 22 районів області проведуть поточний ремонт доріг

17-06-2020 | 14:16

Про це повідомив у прямому ефірі UA:Чернігів перший заступник голови ОДА Віталій Загайний. Цього року на ремонт доріг міжнародного значення в області з держбюджету виділили рекордну кількість коштів — 1,5 мільярда гривень. Їх витратять на ремонт 75 кілометрів дороги Чернігів-Ніжин-Прилуки.

На ремонт обласних доріг місцевого значення передбачена державна субвенція у розмірі 798 мільйонів гривень, 60 з них передали до міського бюджету для ремонту дороги до мікрорайону Шерстянка. Також, у наступному році коштом обласного бюджету відремонтують відрізок дороги Чернігів-Прилуки у напрямку Пирятина, – повідомив Віталій Загайний.

За цьогорічними вимогами мінімальна протяжність ремонту повинна бути не менше п’яти кілометрів. Тому прийнято рішення відремонтувати у кожному з 22 районів по такому відрізку. Ділянки, які будуть ремонтувати, визначать за певними критеріями. Перевагу отримають маршрути екстреної медичної допомоги та шкільних автобусів.

Загальна протяжність доріг в області 7,7 тисяч кілометрів, з них 4,4 тисячі обслуговує обласне управління капітального будівництва.

 

Детальніше —  у відео UA:Чернігів

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації