back

Чернігівська ОДА проводить конкурс на пасажирські перевезення

12-06-2020 | 16:45

У четвер, 11 червня відбулося засідання Конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на внутрішньообласних маршрутах, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний. До складу комітету входять керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, контролюючих органів та представники громадських організацій.
На засіданні було призначено заступника голови Конкурсного комітету. Ним став Володимир Кривенко, директор Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.
Як зазначалося, обласною державною адміністрацією було виставлено 37 об’єктів конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. На засіданні розглянули 30 конкурсних пропозицій від перевізників-претендентів.
Проводиться перевірка поданих перевізниками документів на відповідність обов’язковим і додатковим умовам конкурсу, після чого відбудеться чергове засідання Конкурсного комітету. Про дату та час його проведення учасники та громадськість будуть повідомлені додатково.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації