back

Андрій Прокопенко ознайомився з проєктами «Великого будівництва» на Сосниччині

02-06-2020 | 11:18

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко, у понеділок, 1 червня відвідав Сосницький район. Тут в рамках виконання програми "Велике будівництво" проводиться реконструкція приміщень дитячого садочку "Сонечко" із впровадженням комплексних заходів теплореновації.

Андрій Прокопенко оглянув об'єкт та ознайомився з планом виконання ремонтних робіт.

- До кінця цього року буде зроблена реконструкція покрівлі та капремонт приміщень. Проведемо заміну інженерних комунікацій - водопостачання, системи опалення (у т.ч. улаштування теплої підлоги), каналізації та вентиляції. Буде змонтована нова система захисту, освітлення та заземлення тощо, - зазначив Андрій Прокопенко. І додав, що дитячий садочок «Сонечко» - це перший об'єкт у районі з таким обсягом теплореноваційних робіт.

У 2020 році на реконструкції закладу закладено фінансування в розмірі 8,5 мільйонів гривень. Понад, 6,7 мільйонів - це кошти Державного фонду регіонального розвитку.

 

Також Андрій Прокопенко оглянув ще один об'єкт «Великого будівництва» - центральний стадіон у Сосниці. Територія стадіону займає близько 3 га.

- В ході будівельних робіт переоблаштуємо практично все, - починаючи від центрального входу і кас, завершуючи капітальним ремонтом двох будівель на території стадіону. По периметру буде встановлена огорожа, будуть відновлені трибуни та сходові марші, встановлені пластикові сидіння та навіс, - зазначив Андрій Прокопенко.

В одному з будинків планується зробити тренерську. В іншому двоповерховому - замінять покрівлю, вікна, двері та усі комунікації, встановлять опалення. Голова Сосницької громади Андрій Портний планує облаштувати спортивний зал.
Коштом місцевого бюджету на під'їзді до стадіону буде відновлено асфальтне покриття.

Загальна кошторисна вартість запланованих робіт складає близько 6,6 млн грн, з них понад 4,5 млн кошти ДФРР.
Роботи будуть завершені у 2020 році.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації