back

В області +300 пакетів допомоги від проєкту Rozetka – Життєлюб – Нова пошта

19-05-2020 | 14:40

На Чернігівщині продовжує реалізовуватися соціальний проєкт «підвішених» пакетів Rozetka – Життєлюб – Нова пошта. Цього разу базові продуктові набори (крупи, цукор, консерви тощо) отримали 300 людей похилого віку з Парафіївки Ічнянського району.

Так звані «підвішені» пакети доставили додому соціальні працівники, дотримуючись усіх карантинних вимог. На переконання самих адресатів такої допомоги, подібні ініціативи демонструють ставлення суспільства до одиноких літніх громадян. А це — небайдужість до їхнього фінансового стану і турбота про здоров’я.

Організатори ж вкотре нагадують основне правило під час карантину для цієї категорії населення: залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку зараження Covid-19.

Як працює соціальний проєкт

На сайті ROZETKA можна оплатити продуктовий набір «Життєлюб» — «підвішений» пакет вартістю в понад двісті гривень. Цей пакунок буде доставлений пенсіонерам — людям літнього віку, які входять до найбільш вразливої до коронавірусної інфекції категорії. Наприкінці кожного дня фонд «Життєлюб» розподіляє всі «підвішені» пакети між містами–учасниками проєкту. «Нова пошта» формує та доставляє набори до соціальних служб, а команди соцпрацівників розвозять їх пенсіонерам.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації