back

Призначено керівника Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА

15-05-2020 | 16:51

Розпорядженням голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка за погодженням з Міністерством розвитку громад та територій України на посаду начальника Управління капітального будівництва облдержадміністрації призначено Богдана Кривенка.

Як відомо, на даний час проведення конкурсів на заміщення вакантних посад на державну службу заборонено. Призначення можливе лише шляхом переведення із державної служби на рівнозначну або нижчу посаду. Відтак Богдан Кривенко призначений на посаду порядком переведення після отримання відповідного погодження із профільного міністерства.

До завдань і повноважень керівника УКБ входитиме реалізація державної політики у сфері дорожнього господарства, будівництва, розвитку соціальної інфраструктури, забезпечення енергоефективності у будівництві на території області.

Ми поспілкувалися з новопризначеним керівником про його бачення роботи на посаді.

– Які першочергові завдання Ви ставите для себе?

– Це – робота над якісним завершенням недобудованих об’єктів на території області. У першу чергу, 20 сільських амбулаторій. Під особливим контролем буде успішна реалізація в області Національної програми «Велике будівництво». А також ремонт доріг загального користування та 9 мостів. До речі, запланований обсяг дорожніх робіт перевищує минулорічний. У кожному з 22 районів охопимо по 5 кілометрів.

Управління є замовником будівельних проєктів, які реалізуються за кошти ДФРР. Це дуже відповідальний напрямок, адже стосується шкіл, закладів охорони здоров’я та інших соціально важливих об’єктів.

– Які нові підходи в роботі Ви визначаєте для себе?

– У будівельній сфері необхідно приймати прогресивні проєктні рішення, тобто впроваджувати нові технології, застосовувати сучасні будівельні матеріали. Маємо реальні напрацювання із впровадження заходів з енергоефективності. Цьогоріч запускаємо використання полімерних добавок до асфальтобетонних сумішей. Наразі очікуємо проєктні заключення від проєктантів. Такі матеріали дозволять посили міцність дорожнього покриття і подовжити строк експлуатації автошляхів. Почнемо з двох відрізків.

Що стосується запровадження заходів з енергоефективності та термомодернізації на об’єктах загального будівництва – це пріоритет в роботі Управління. 

– Як Ви будете контролювати якість виконаних робіт?

– Зазначу, що для нас принципово, щоб роботи були виконанні якісно і з дотриманням строків. Найближчим часом реформуватимемо систему технічного нагляду за об’єктами дорожнього господарства. Плануємо докорінно змінити підхід до того, як працює наш персонал.

Маємо в штаті Управління інспекторів, які контролюють виконання робіт. Проте цього не достатньо. Тож залучатимемо інші компанії для забезпечення технагляду. Головне – ефективне та цільове використання підрядними організаціями бюджетних коштів.

Довідково

Богдан Кривенко здобув дві вищі освіти: у 2018 році – отримав фах інженера-будівельника в Чернігівському національному технологічному університеті, у 2009 році закінчив приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет» за спеціальністю менеджер-економіст.

У 2008-2009 роках працював у компанії ТОВ «Шиндлер», яка займалась реалізацією та монтажем спеціального обладнання для ліфтів та ескалаторів.

У 2013-2020 роках працював керівником ТОВ «Фірма «СТБ», яка реалізовувала проєкти будівництва об’єктів цивільного та промислового призначення по області та Україні, зокрема для агропромислового сектору.

Із 24 квітня цього року працював на посаді начальника Управління регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації