back

Чернігівській ЦРЛ передали засоби захисту для медиків

08-05-2020 | 14:50

Сьогодні Чернігівська центральна районна лікарня поповнилася засобами індивідуального захисту для медичних працівників. Їх закупило представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Вартість комбінезонів, респіраторів, рукавичок, безконтактних термометрів та засобів для дезінфекції склала 335 тисяч гривень.

За таку допомогу подякував заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван:

Сьогодні у боротьбі з коронавірусною інфекцією свої зусилля об’єднали органи влади, соціально відповідальний бізнес, меценати. Всі дії направлені на підтримку медичних закладів: забезпечення їх усім необхідним для захисту персоналу та лікування хворих. Від усієї області дякую Фонду міжнародної солідарності за надану допомогу та небайдужість до ситуації в нашій країні.

Принагідно Андрій Подорван разом з головним лікарем ЦРЛ Дмитром Руденком та керівником апарату Чернігівської РДА Тетяною Куриленко оглянув інфекційне відділення лікарні. Воно знаходиться в окремому корпусі, має ізольовані бокси, облаштовані всім необхідним, зокрема, централізованою подачею кисню. За потреби безперебійне електропостачання тут забезпечить автономний генератор.

До слова, відділення розраховане на 30 пацієнтів. Чоловік з Менського району, який лікувався тут з діагнозом Covid-19, вже одужав. Нині хворих на цю недугу у закладі немає.

 
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації